Kolejka 4 wtorek, 07 maj 2024 godz. 21:15

O 21:15 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 Fc Osiedle Wilno podejmowało GNS Warszawa. Pierwsza odsłona spotkania bardzo długo nam się rozkręcała. Zawodnicy powoli wchodzili na właściwe tory, ale cały czas brakowało im skuteczności pod bramka rywali. Po długim oczekiwaniu na trafienie kapitalnym strzałem z dystansu w same „widły” popisał się Paweł Gwóźdź i mieliśmy 0:1 dla przyjezdnych. Chwile później jeden z obrońców gospodarzy sam wpakował piłkę do własnej siatki i pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem ekipy GNS Warszawa. Druga odsłona to ciągła wymiana ciosów. Najpierw piłka pod jedna bramka, a chwile później pod druga. Brakowało jednak tego ostatniego podania i zimnej krwi pod bramka rywali. Kolejne trafienie w tym spotkaniu obejrzeliśmy w 38 minucie. Do siatki trafili gospodarze. Zabrakło im jednak czasu na złapanie rywali i to przyjezdni po skromnym zwycięstwie 1:2 zgarnęli trzy punkty.