Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 20:30

Na najwyższej szczeblu rozgrywek Ligi Biznes, na placu stawiło się Fk Almaz oraz Team Ivulin Rabona. Mecz zaczął się naprawdę intensywnie, już w 3 minucie Roman Soltys obsługuje podaniem Władysława Andruista i ten pewnym strzałem kończy akcję. Zdenerwowany Team Ivulin wziął się za odrabianie strat i w 7’ do bramki trafia Dzmitry Belash. 11’ Andrey pokonuje bramkarza i w 13 minucie bramka samobójcza na korzyść gości (1:3). W 16 minucie 4 bramkę na konto Ivulinu dokłada ponownie Andrey. Odpowiedź gospodarzy nastąpiła w 18 minucie i strzelcem bramki został Taras Mysko. W ostatniej akcji pierwszej połowy Mikhali Basovich pokonuje bramkarza i 3-bramkowym prowadzeniem dla Team Ivulin Rabona sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga połowa to fenomenalny comeback zrobiony przez FK Almaz w ciągu 5 minut udało im się wyrównać wynik spotkania strzelcami bramek zostali Roman Soltys, Władysław Andruista, Eduard Vakhidov. Zawodnicy gospodarzy nie zatrzymywali się i w kolejne 5 minut strzelili tym razem 3 bramki (Taras Mysko, Vladyslav Kulnyk i Antonii Urs). Goście spotkania z całych sił starali się odrobić straty i w 35 minucie do bramki trafił Andrey, lecz na odrabianie strat zabrakło czasu. Wynikiem 8:6 po bardzo emocjonującym meczu zwycięsko wyszło FK Almaz.