Kolejka 4 wtorek, 07 maj 2024 godz. 20:30

Do ciekawego spotkania w siódmej lidze doszło we wtorek 7 maja, gdzie naprzeciw siebie stanęły ekipy Chłopców Do Bicia oraz XYZ. Przed tym meczem faworytem tego starcia byli gospodarze, którzy przed tym spotkaniem mieli na swoim koncie cztery oczka. Natomiast ich rywale nie zdołali jeszcze zdobyć żadnego punktu. Niespodziewanie to goście lepiej weszli w to spotkanie i w 15 minucie wygrywali dwoma bramkami. Następnie obudzili się gospodarze, którzy zaczęli brać się do odrabiania strat. Zrobili to szybko i skutecznie, gdyż po 20 minutach pierwszej połowy mieliśmy wynik remisowy. Druga połowa to już festiwal strzelecki obu ekip, z której lepiej wyszła ekipa XYZ. Strzelając aż sześć bramek w drugiej połowie ekipa w białych strojach wygrała to spotkanie wynikiem aż 5:8