Kolejka 10 poniedziałek, 11 marzec 2024 godz. 19:45

W poniedziałkowy wieczór na boiskach OSIR-u Bemowo doszło do pojedynku między zespołami Profill oraz Moonfox. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli goście i to oni zaczęli strzelanie na początku meczu. Chwilę po pierwszym trafieniu dość niespodziewanie odpowiedzieli gospodarze, lecz ten gol był jedynie na otarcie łez, ponieważ potem zaczął się prawdziwy koncert strzelecki, który urządzili sobie piłkarze Moonfoxu. Już po pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo wysoki wynik, ponieważ było aż 1:7 i nic nie zapowiadało się, że rezultat ten będzie w drugiej połowie mniejszy. Tak też się nie stało, a goście nie zamierzali się zatrzymywać ostatecznie strzelając aż dwanaście bramek, a tracąc zaledwie trzy.