Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 21:15

Ostatni mecz środowego wieczoru należał do drużyn Moonfox i GNS Warszawa. Wynik spotkania szybko nam się otworzył, bo już w 2 minucie do siatki gospodarzy trafił Tadeusz Epsztein. Na kolejne trafienie nie czekaliśmy długo, bo tylko 120 sekund, gdy wynik spotkania podwyższył Stanisław Królikiewicz. W 7 minucie mamy rzut kary dla Moonfox. Do piłki podchodzi Łukasz Rysz i nie trafia, bramkarz GNS świetnie wyczuł intencje strzelającego. To dało jeszcze większe motywacji gościom aby podnieść wynik spotkania, co pokazuje nam 13 minuta i gdy było już 0:3. Kolejne bramki wpadały często, a dokładnie w 13,15 i 16 minucie i mieliśmy już 0:6 dla GNS!!! Tuż przed gwizdkiem kończącym 1 połowę do bramki gości trafia Łukasz Rysz ustalając wynik tej części meczu na 1:6. Od razu po wznowieniu od środka GNS strzela na 1:7 i takim wynikiem kończy się 1 połowa. W drugiej odsłonie było już widać spokój i opanowanie drużyny gości, która to prowadziła ten mecz według własnego tempa. Obejrzeliśmy jeszcze sporo bramek w tym spotkaniu, po które zapraszam do materiału VEO. Mecz zakończył się sensacyjnym zwycięstwem GNS Warszawa 4:12.