Kolejka 6 czwartek, 15 luty 2024 godz. 19:45

O godzinie 19:40 rozpoczął się mecz w ramach 6 ligi biznes, gdzie w walce o trzy punkty stanęły ze sobą FC port Żerań vs Lux med. Błyskawicznie stracie rozpoczęli Gospodarze, który już po zaledwie 2 minutach zagłuszyli rywali szybkimi dwoma trafieniami, gdzie pierw piłkę do siatki skierował Patryk Zgorzelski, a następnie prowadzenie podwyższył Marcin Fronczak. Po tym zdarzeniu Goście jak najszybciej próbowali odbić się od dna i cały czas szukali swojej okazji do zdobycia swojej pierwszej bramki w tym meczu, jednak w ich akacjach brakowało dokładności. Po 14 minutach gry Gospodarze podwyższyli tempo, a wszystko to za sprawą Fronczaka, który pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi na obronę strzału. Po zmienię stron Gospodarze szybko zadali kolejny celny cios rywalom podwyższając prowadzenie na 4:0 i po mału można było się domyślać, że to właśnie do nich finalnie powędrują trzy punkty. Mimo tego Goście nie zamierzali spuszczać głowy w dół i w 29 minucie w końcu zdobyli swojego pierwszego gola, jednak radość z jego zdobycia nie trwała długo. Chwilę po tym zdarzeniu Gospodarze zamknęli wynik spotkania dobijając rywali dwoma trafieniami i ostatecznie FC Port Żerań zwyciężył rywalizację z wynikiem 6:2.