Kolejka 5 czwartek, 08 luty 2024 godz. 19:45

O godzinie 19:40 doszło do starcia pomiędzy drużynami zmagającymi się w 6 lidzie biznes, a dokładnie mowa tu o ekipach Lux Med vs Neostands. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 1 minucie spotkania Goście objęli prowadzenie za sprawą Cezarego Kopra, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Ten gol dodał im sporego wiatru w żagle i już kilka minut później mogliśmy ponownie oglądać ich ciekawe akcje ofensywne, które szybko zaowocowały kolejnym golem. Ten fakt dość mocno rozdrażnił ekipę przeciwną, która dość szybko podniosła się po dwóch ciosach i od razu zaczęła odrabiać stary. Do wyrwania wyniku potrzebę było Gospodarzom jedynie 3 minuty, gdyż kolejno trafienia notował Kacper Wójcik. Taki przebieg zdarzeń nie zrobił większego wrażenia na rywalach i chwilę przed końcem pierwszej odsłony Goście znów dorzucili kolejne dwa trafienia schodząc na przerwę z wynikiem 2:4. Po zmienię stron dobra passa nie opuszczała Neostands i cały czas mogliśmy oglądać ich w posiadaniu piłki, a zgrane akcje owocowały podwyższeniem wyniku i do 30 minuty Goście wygrywali 2:6. W końcówce spotkania Lux med próbował jeszcze zmniejszyć różnicę i nawet ten fakt udało im się dokonać, bowiem w 32 i 38 minucie bramkarza przechytrzył dwukrotnie Gonerka. Finalnie na odrabianie strat było już za późno i ostatecznie Lux med musiał uznać wyższość rywali, którzy zwyciężyli 4:6.