Kolejka 5 środa, 07 luty 2024 godz. 21:15

O 21:15 rozpoczęliśmy ostatnie starcie podczas środowego grania. Tym razem Profill podejmował Fc Port Żerań. Już w 4 minucie mieliśmy pierwsze trafienie. Dominik Gąska zdecydował się na strzał z dystansu, który wpadł do siatki dając prowadzenie gościom. Kilka minut później ten sam gracz po indywidualnej akcji podwyższył na 0:2. Pomimo rzutu karnego dla gości do przerwy wynik się już nie zmienił. Chwile po zmianie stron Michał Bombała popisał się atomowym strzałem z granicy pola karnego w samo okienko podwyższając na 0:3. Chwile później Adam Zając nie chciał być gorszy od swojego kolegi z drużyny i równie mocno huknął z dystansu. Tym samym mieliśmy 0:4. W 34 minucie Zając prostopadle zagrał do Marcina Fronczaka, który z przysłowiowego „Karola” trafił tuż przy słupku. Kolejne minuty to dalsza dominacja gości. Najpierw Bombała trafił do siatki, a chwile później do siatki z rzutu wolnego uderzył Fronczak. Jeszcze w końcówce mieliśmy wymianę ciosów i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:9.