Kolejka 1 czwartek, 11 styczeń 2024 godz. 20:30

Lux Med, który jest kolejnym debiutantem, na start w rozgrywkach dostali RKS Huragan Czeczotka. Goście poprzedni sezon zakończyli w połowie stawki. Ten mecz jednak zaczął się po nich myśli, a wynik otworzył niezawodny Patryk Wysocki, który przejął piłkę w środku boiska i będąc sam na sam, nie dał szans bramkarzowi. Po 10 min, LM doprowadzili do remisu. Marek Solecki podał wzdłuż bramki, a Łukasz Żendzian wpakował piłkę do pustaka. Minutę później Paweł Kardas strzelił przy dalszym słupku, dają prowadzenie swojej drużynie. Wynik do przerwy brzmiał 1:2. Po zmianie stron, RKS stopniowo podwyższał prowadzenie. LM zdołali zmniejszyć stratę do dwóch bramek, ale to było za mało, żeby dogonić oponentów. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:4. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.