Kolejka 1 środa, 10 styczeń 2024 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagań, Aplikacje Krytyczne podejmowały GNS Warszawa. Gospodarz, to spadkowicz z piątego szczebla. Goście zaś skończyli poprzedni sezon w drugiej części tabeli. Początek meczu należał do GNS-u, który objął prowadzenie już w 6 min, po bramce Adriana Żurańskiego. Pięć minut później, Sebastian Wawrzyk popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu, doprowadzając do remisu. W 20 min, niezawodny dla drużyny Tomasz Świder trafił na 2:1, tym samym ustalając wynik pierwszej połowy. Po zmianie stron, Żurański po raz drugi wpisał się listę strzelców, znów doprowadzając do remisu. Z tej wymiany ognia, ostatecznie lepiej wyszli gracze AK, którzy wygrali po bardzo zaciętym boju 4:3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.