Kolejka 11 wtorek, 19 marzec 2024 godz. 19:45

W meczu o mistrzostwo 4 ligi biznes zmierzyło się FC Ursynów z Finansovą. W te spotkanie zdecydowane lepiej weszli goście, gdzie minutę po gwizdku sędziego gola dla drużyny strzelił Łukasz Rysz. Gospodarze odpowiedzieli 2 minuty później w indywidualnej akcji Damian Metryka pokonuje bramkarza przeciwników. Gdy przez dłuższą chwilę nie widzieliśmy żadnej bramki to w 16 minucie Ursynów w drużynowej akcji strzela bramkę dającą im prowadzenie w meczu. Radość nie trwała za długo, ponieważ szybko 3 minuty później odpowiedziała Finanosova. Gdy wszyscy myśleli że połowa zakończy się remisem to nagle do główki wyskoczył Patryk Kościanek (FC Ursynów) strzelając bramkę do szatni. 11 minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę do bramki ponownie trafia Łukasz Rysz, lecz parę sekund później odpowiada Michał Burzyński dając znów prowadzenie gospodarzom. Po obejrzeniu żółtej kartki przez zawodnika Ursynowa, dobrze ten moment przewagi wykorzystują gracze Finansovej a dokładnie Michał Wiweger. Nie minęło dużo czasu a dokładnie minuta, akcja Konrad Adamczyk do Grzegorza Kowerskiego i 5:4 prowadzi FC Ursynów. Wybija 40 minuta meczu gdy wszyscy myślą że to koniec nagle Bartosz Borys odnajduje dobrze ustawionego Łukasza Rysza i ten strzela swojego Hattricka dając mistrzowski remis Finansovej.