Kolejka 9 środa, 06 marzec 2024 godz. 19:00

FC W środę na pierwszy plan na sektorze A wyszły ekipy Reytan i El Barrio FC. Drużyny zmierzyły się ze sobą na 3 szczeblu rozgrywkowym. Białe koszulki wyszły na to starcie bez zmian zaś gospodarze mieli do dyspozycji dwie. Mimo braków kadrowych drużyna gości grała dobry futbol. Przed długi czas w meczu mieliśmy bezbramkowy remis. Dopiero w 12 minucie losy spotkania odmienił Alvaro Barber po podaniu Piotra Chlebusa. Mimo lepszej gry w pierwszej połowie Reytan więcej bramek nie zdobywa , El Barrio się przebudza i lepiej gra jednak również nie zdołali zdobyć upragnionej bramki na wyrównanie. Do przerwy mamy wynik 1:0. W drugiej części spotkania tempo meczu wzrosło i oglądaliśmy więcej akcji ofensywnych. Bramkarz pomagający El Barrio w rozgrywaniu wychodząc zepchnął przeciwników na połowę. Czerwone koszulki zdobywają drugą bramkę ale niedługo później po dobrej akcji rywale strzelają na 2:1. W dalszej części meczu gospodarze się cofnęli zaś goście bombardowali ich bramkę ale nieskutecznie. Na koniec występuje wymiana ciosów a mecz kończy się wynikiem 3:2.