Kolejka 5 poniedziałek, 05 luty 2024 godz. 20:30

Mecz między E.ON Polska a GGIP Adwokaci obiecywał emocje na najwyższym poziomie, ponieważ obie drużyny prezentowały się doskonale w dotychczasowych rozgrywkach. Spotkanie rozpoczęło się od bardzo intensywnego tempa, a pierwszy sygnał dał Rafał Taborski, strzelając bramkę dla Adwokatów w 5 minucie. Pomimo wysiłków E.ON Polska nie zdołało wyrównać wyniku przed przerwą. Druga połowa przyniosła ożywienie dla gospodarzy, gdy Marcin Starosz wyrównał wynik strzałem do bramki. Jednak radość E.ON Polska trwała krótko, gdyż już minutę później Mateusz Szczeblewski przywrócił prowadzenie dla GGIP Adwokaci. Jakub Lewandowski dopełnił sukcesu dla GGIP, zdobywając trzecią bramkę. Mimo że Damian Metryka odpowiedział bramką dla gospodarzy w 34 minucie, to GGIP Adwokaci zdołali utrzymać prowadzenie do końca meczu, wygrywając 3:2. Ta wygrana pozwoliła im umocnić się na pozycji lidera w 3. Lidze, zachowując jednocześnie czyste konto w dotychczasowych rozgrywkach.