Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 19:45

O 19:45 na boisku „A” ruszyło kolejne spotkanie. Tym razem w szranki ze sobą stanęło El Barrio FC i Team Ivulin TUT. Pierwsza minuta była bardzo emocjonująca, bo już w pierwszej akcji Ivan Padilla skierował piłkę do siatki. Na odpowiedz długo nie czekaliśmy. Kilkanaście sekund po tej akcji odpowiedział Ivulin, a dokładniej Artem Bastun i mieliśmy 1:1. Piec minut później kapitalnym strzałem z woleja popisał się Uladzimir Malauka i to goście objęli prowadzenie. Do przerwy gra była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:2. W drugiej połowie gra toczyła się w środkowej strefie, gdzie żadna z ekip nie mogła przejąć kontroli. Dopiero w 30 minucie obejrzeliśmy kolejne trafienie. Tym razem atomowym strzałem z rzutu wolnego popisał się Hleb Davidovic i mieliśmy 1:3. Chwile później goście dołożyli kolejne trafienie i coraz pewniej zmierzali po zwycięstwo. Do końca to oni przeważali i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:6.