Kolejka 2 wtorek, 16 styczeń 2024 godz. 19:00

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy meczem Wilków i Impuls UA. Obie drużyny rozpoczęły sezon od zwycięstwa. Od początku to spotkanie było bardzo wyrównane. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 10 min, wtedy na listę strzelców wpisał się Anton Revumov. Dwie minuty później, Borys Ostapenko doprowadził do wyrównania. W 20 min, Marcin Rowiński wykorzystał błąd bramkarz, odebrał mu piłkę i strzelił na 2:1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, mecz się zaostrzył. W 34 min Maksym Kashniruk doprowadził do kolejnej równowagi. W końcówce meczu obie drużyny dołożyły jeszcze po golu i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3, co w naszej ocenie było sprawiedliwym rezultatem. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.