Kolejka 11 poniedziałek, 12 czerwiec 2023 godz. 19:30

W jednym z pierwszych meczów poniedziałkowego wieczoru swoje spotkanie rozgrywały zespoły Finansova oraz Torpedo. Przed tym spotkaniem obie ekipy miały po tyle samo oczek w tabeli, a więc spotkanie zapowiadało się niezwykle wyrównanie. Lepiej w mecz wyszli gospodarze, którzy zaczęli od dwóch szybkich bramek i w 6 minucie wygrywali już 2:0. Gości trochę te ciosy obudziły i zdołali odpowiedzieć w 13 minucie za sprawą Oleha Savchuka. Niestety dla Torpedo to Finansova schodziła na przerwę z dwu-bramkowym prowadzeniem za sprawą bardzo dobrze dysponowanego w tym meczu Michała Bardzoła.  Druga połowa to znów lepsza gra gospodarzy. Teraz w przeciągu 9 minut od gwizdka zaczynającego ostatnią odsłonę odskoczyli na kolejne dwa trafienia. Torpedo jednak miało z tyłu głowy, że ta porażka może mocno skomplikować ich walkę o potencjalne medale, dlatego w ciągu następnych 5 minut zdobyli 2 bramki i znów zbliżyli się na dwa gole do swoich przeciwników. Trafienia te jednak nie zadziałały demotywująco na gospodarzy, ponieważ to oni w końcówce po golu Łukasza Rysza i dwóch trafieniach Michała Bardzoła mogli cieszyć się ze zwycięstwa aż 8:3 nad zespołem z Ukrainy.