Kolejka 3 poniedziałek, 22 kwiecień 2024 godz. 20:30

Na sektorze C, na boisku stawiła się drużyna Berry Kolektyw Kreatywny MFC a ich rywalem było Inferno Team. W te spotkanie lepiej weszli gospodarze, już w 3’ bramkę zdobywa Krzysztof Józefiak. Zdenerwowane szybko stratą bramki, Inferno wzięło się za odrabianie i po podaniu od bramkarza szansy nie marnuje Stanisław Tymiński. 6 minut później Szczepan Knap posyła piłkę do Jakuba Łojka i ten szansy nie marnuje. 60 sekund później odpowiada Berry i do bramki trafia Adam Bułat po podaniu od Łukasza Olszewskiego. Na początek drugiej połowy Jakub Łojek dostaje podanie od Daniela Dworzeckiego i podwyższają wynik na 2;3 na korzyść Inferno Team. W 28 minucie bramkę na 2:4 zdobył Szczepan Knap. Ta bramka była już ostatnią w tym meczu obie ekipy pokazały wysoki poziom piłkarski, lecz tego dnia skuteczniejsi okazało się Inferno Team.