Kolejka 3 wtorek, 23 kwiecień 2024 godz. 21:15

Ostatni swój mecz w 3 kolejce 7 ligi biznes rozgrywała ekipa Lux Med, której rywalem było Pure Play. Na pierwszą bramkę w tym meczu czekaliśmy aż 9 minut, gdzie w drużynowej akcji wyszło Lux Med i Mateusz Grabowski ładnym podaniem obsługuje Michała Wierzchonia a ten okazji nie marnuje. 4 minuty później ponownie te duo zdobywa bramkę. Pure Play z całych sił stara się strzelić bramkę kontaktową, lecz nie udaje im się to. Na ostatnie sekundy pierwszej połowy ekipa Lux Med trafiła dwukrotnie do bramki rywali, autorem bramek został 2 razy Artur Sawiński. Przez długą chwile w meczu zapanował spokój i dopiero po 15 minutach 5 bramkę dla gospodarzy dołożył już tego dnia 3-krotnie asystujący Mateusz Grabowski. Swoją jedyną, lecz honorową bramkę dla Pure Play strzelił Łukasz Ziarkiewicz. Wynikiem 5:1 sędzia zakończył mecz.