Kolejka 10 wtorek, 06 czerwiec 2023 godz. 21:45

Czerwone kartki

Finansova, po zwycięstwie w pierwszym meczu, od razu przystąpiła do pojedynku z RSolution. Tu rywal już był trudniejszy, ponieważ goście wciąż mają szansę na pierwsze miejsce w tabeli. W  tym spotkaniu, początek meczu także należał do gospodarzy. W 7 min, Filip Szewczyk przeciął podanie między obrońcami i będąc sam na sam, otworzył wynik. Cztery minuty później, Tomasz Kuchnio dobił strzał sparowany przez bramkarza i doprowadził do wyrównania. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, RSolution szybko wyszło na prowadzenie. W 22 Wiktor Pyrzanowski, strzałem przy słupku, wyprowadził Finansovą na prowadzenie. Dwie minuty później, bramkarz RSolution, Bartek Wrycz, złapał piłkę tuż za polem karnym, za co otrzymał czerwoną kartkę. To był moment dla Finansovej, gdzie grając w przewadze powinni co najmniej odrobić straty. Niestety ta sztuka się nie udała, a co więcej, Kuchnio znów dobił strzał sparowany przez bramkarza i zrobiło się już 1:3. W 33 min, Bartek Borys zdołał strzelić bramkę kontaktową, lecz na dogonienie oponenta, czasu już zabrakło. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3, czym Finansova znacznie utrudniła sobie walkę o mistrzowski tytuł. RSolution zaś, wciąż tą szansę zachowało. Po więcej zapraszamy do materiału VEO