Kolejka 10 środa, 14 czerwiec 2023 godz. 21:15

Żółte kartki

Team Ivulin III sezon zakończy w środku stawki, zatem ostatni mecz miał dla nich niewielkie znaczenie. Inaczej sytuacja wyglądała w przypadku KS Na Pełnej, które walczy o bezpieczną pozycję. Dla nich liczy się tylko zwycięstwo, o które jednak miało być bardzo ciężko. Faktycznie tak też było. TI był stroną przeważającą i kontrolował przebieg meczu przez niemalże 40 minut. Strzelanie rozpoczął w 2. minucie Zmicer Jarmolenka, który również podwyższył prowadzenie w 8. minucie. Tym razem wykorzystał górną piłkę dograną na długi słupek i uderzeniem z pierwszej piłki umieścił futbolówkę obok bramkarza. Gdy w 13. minucie przechwyt zanotował Anton Rulou i trafił na 3:0 stało się jasne, że trzy punkty powędrują na konto gospodarzy. Honorowe trafienie zdołał zaliczyć Michał Zalewski, który przechwycił piłkę przed polem karnym i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Był to jedyny gol, który tego dnia „wpadł” na konto gości. To był wyjątkowo słaby dzień w ich wykonaniu i nawet Patryk Skibiński zaliczył dość przeciętny występ. Po przeciwnej stronie przeważał kolektyw, wśród którego swoim zaangażowaniem wyróżniał się Antoś Łahviniec. Ostatecznie pozwoliło to zwyciężyć 7:1 i uplasować się na miejscach 4-5.