Kolejka 9 poniedziałek, 13 czerwiec 2022 godz. 21:15

Eleganckie Chłopaki chcąc myśleć w tym sezonie o medale muszą wygrać wszystkie pozostałe spotkania. Na pierwszy ogień trafiła im się teoretycznie najsłabsza drużyna z tych które im pozostały, czyli FC Devs. Niestety ten sezon nie jest zbyt łaskawy dla drużyny gości, biorąc pod uwage że mają oni na koncie tylko jedno zwycięstwo. Tym razem rywal też nie byle jaki, bo obrońcy mistrzowskiego tytułu. Pierwsza połowa była dość jednostronna, po której ECh wygrywały aż 5:1. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale przewaga z pierwszej odsłony pozwoliła Chłopakom na pewne zwycięstwo 8:4. Eleganckie Chłopaki straciły szanse na mistrzowski tytuł w tym sezonie, jednak wciąż walczą o najniższy stopień podium. Devsi zaś potrzebują zwycięstwa w ostatnim spotkaniu, żeby utrzymać się w 1 Lidze Biznes.