Kolejka 2 poniedziałek, 15 kwiecień 2024 godz. 19:00

Pierwszy mecz poniedziałkowej odsłony Ligi Biznesu na sektorze A był pełen emocji i zażartej rywalizacji. Gdy zawodnicy Zimmer Biomet i E.ON wyszli na boisko w promieniach zachodzącego słońca, od razu było widać ich determinację do walki. Już od pierwszych minut byliśmy świadkami równego i intensywnego starcia, gdzie żadna z drużyn nie dawała za wygraną. Na początku nie można było określić, która drużyna dominuje, gdyż obserwowaliśmy wiele ciekawych i dynamicznych akcji. W 7. minucie Marcin Napierski otworzył wynik na korzyść E.ON, jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a do protokołu wpisał się Piotr Kulas. Goście zaczęli przyspieszać i wykorzystywać akcje skrzydłami, co dawało im więcej możliwości bramkowych. Jedną z tych akcji doskonale wykorzystał Tomasz Laskowski, a następnie wysoki pressing zaowocował kolejnym trafieniem po przejęciu piłki od bramkarza przez Piotra Puczko. Rozpędzony Napierski tuż przed gwizdkiem ponownie wpisał się na listę strzelców, zwiększając prowadzenie E.ON. W drugiej połowie tempo gry nie zwalniało, ale Zimmer Biomet uszczelnił swoją defensywę, co sprawiło, że gra wyrównała się. Jednak w 26. minucie Piotr Puczko podwyższył wynik na korzyść gości, a wynik końcowy ustalił Jose Gutierez, dający E.ON zwycięstwo wynikiem 2:5. To był mecz pełen pasji i zaangażowania.