Kolejka 5 środa, 07 luty 2024 godz. 20:30

Czerwone kartki

Ostatnim meczem 5 kolejki w 3 Lidze Biznes, RSolution podejmowali Reytana. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli i ewentualna porażka jednej z drużyn, może mieć kluczowe znaczenie w kwestii spadkowej. Od początku, mecz ten kontrolowali gospodarze. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Wiktor Przanowski. Ten sam gracz, sześć minut później podwyższył na 2:0. Mimo wielu sytuacji, wynik do przerwy się nie zmienił. Drugą połowę otworzył gol Reytana z 26 min, którego autorem był Paweł Zarzycki. Dalsza część spotkania należała do Reytana, który dołożył kolejne trzy trafienia, wygrywając pewnie aż 5:1. Zwycięstwo to, pozwoliło odskoczyć od grupy spadkowej. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.