Kolejka 6 czwartek, 15 luty 2024 godz. 21:15

Spotkanie pomiędzy drużynami The New GreenBack a Equalit rozpoczęło się od razu od intensywnej rywalizacji na boisku. Zarówno gospodarze, jak i goście, dawali z siebie wszystko, by zdobyć trzy punkty.

Pierwsze minuty meczu były zacięte, obie drużyny walczyły o przewagę. Do 10. minuty wynik oscylował wokół remisu 2:2 i z niecierpliwością czekaliśmy na dalszy przebieg zdarzeń. po tym fakcie gola dla gości zdobył Bartosz Lewandowski, który wykorzystał moment nieuwagi obrońców The New GreenBack i skierował piłkę do siatki, dając prowadzenie swojej drużynie tuż przed zakończeniem pierwszej połowy.

Po zmianie stron Equalit zdołał powiększyć swoją przewagę, kiedy to Bartosz Lewandowski ponownie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i skutecznie pokonał go, ustalając wynik na 2:4.

W dalszej części meczu to gospodarze podkręcili tempo gry i zdecydowanie przejęli inicjatywę na boisku. Dzięki skutecznemu atakowi udało im się zdobyć dwie bramki, najpierw Pioruński zmniejszył różnice, a następnie Salczyk wprowadził skuteczny cios i tym samym doprowadził do remisu

W końcówce meczu The New GreenBack jeszcze mocniej podkręcili tempo i dążąc do wywalczenia trzech punktów otworzyli sobie drogę do zdobycia zwycięskiego gola na kilka sekund przed końcem. Ich wysiłki zakończyły się sukcesem i ostatecznie mogli cieszyć się z wygranego meczu, a przeciwnik musiał z niesmakiem uznać wyższość rywala.