Kolejka 10 środa, 14 czerwiec 2023 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagać, mający wciąż matematyczne szanse Liber, podejmował będącą w środku stawki Ikee. Gospodarze nie dość że potrzebują zwycięstwa, to jeszcze rywal musi się dwukrotnie potknąć. Od początku spotkanie było dość wyrównane. Mimo kilku dogodnych sytuacji, pierwsza połowa niestety zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron, Liber znalazł drogę do bramki rywali. W 26 min, po dobrze wykonanym rzucie różnym, Damian Dąbrowski zdecydował się na strzał z pół woleja, po czym piłka wpadła tuż pod poprzeczkę. Cztery minuty później, Liber zastosował wysoki pressing. Po przebitce, futbolówka spadła pod nogi Andrzeja Juźwiaka, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. W 36 min, Marcin Małecki postawił „kropke nad i”, zdobywając bramkę na 0:3. Taki wynik utrzymał się już do końca meczu. Zwycięstwo to przybliżyło Liber do top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.