Kolejka 12 czwartek, 22 czerwiec 2023 godz. 20:15

W ostatnim meczu 4 Ligi Biznesu, Team Ivulin IV podejmował Żabka Polska. Wiadomym już przed meczem było, że obie drużyny zakończą zmagania w środkowej części tabeli. Od początku mecz był dość wyrównany. Team Ivulin napierał, lecz gracze Żabki dobrze znosili te ataki. Na pierwszego gola czekaliśmy do 14 min. Wtedy odpalił się Anatol Vasko. Cztery minuty później, Maciej Majewski wykorzystał podanie podanie od Alexa i doprowadził do wyrównania. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Team Ivulin ruszył pełną parą, raz za razem punktując rywali. Bohaterem meczu był bez wątpienia Vasko, który łącznie strzelił cztery bramki i dołożył dwie asysty. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 7:2. Po więcej zapraszamy do materiału VEO