Kolejka 11 wtorek, 13 czerwiec 2023 godz. 21:15

W deszczowy, wtorkowy wieczór doszło do pojedynku między zespołami Finansova i Neostands w ramach 4 ligi biznes. Mecz ten znakomicie zaczął się dla gości, bo już w pierwszej minucie spotkania objęli oni prowadzenie za sprawą świetnie dysponowanego Łukasza Nowakowskiego. Więcej w tej części gry się nie działo, lecz to gospodarze przeprowadzali lepsze akcje, które mogły zakończyć się bramką. Druga połowa znowu była bardziej konkretną dla Neostands, którzy w 30 i 31 minucie podwyższyli prowadzenie na 3:0. Po kilkunastu sekundach odpowiedzieli gospodarze, ale po chwili znów goście podwyższyli. Impuls dała jesczze bramka Artura Jarosza na 2:4, ale to Neostands cieszyło się ze zwycięstwa strzelając jesczze dwa gole i końcowo tryumfując 2:6. Warty wyróżnienia w drużynie gości jest również Robert Jarosz, który strzelił gola i zanotował dwie asysty