Kolejka 11 środa, 21 czerwiec 2023 godz. 19:45

Na koniec środowych zmagań, KS Na Pełnej podejmowali ELMOL. Obie drużyny zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli i jaki wynik by nie padł, tą sytuacją już się nie zmieni. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 3 min, kiedy to Marcin Ignaciuk zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Pięć minut później, Rafał Jochemski wyłożył piłkę Mateuszowi Skowrońskiemu, który strzałem do pustej bramki, doprowadził do wyrównania. W 16 min, „Skowron” kompletuje dublet, dzięki czemu KS NP wyszli na prowadzenie. Ich radość trwała tylko cztery minuty, ponieważ tuż przed przerwą wyrównał Sebastian Koc. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron, Maciek Woźniak dostał podanie w pole karne, przyjął piłkę, obrzucił się i od razu huknął z powietrza, nie dając szans bramkarzowi. Mimo kilku dogodnych sytuacji, następne bramki padały dopiero w ostatnich minutach. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:4, co jak pisaliśmy wyżej, nie ma wpływu na ligową tabelę. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.