Kolejka 11 wtorek, 20 czerwiec 2023 godz. 22:00

W hitowym starciu na trzecim poziomie rozgrywkowym, E. ON Polska podejmowali Fast Trans. Obie drużyny wciąż mają szansę na mistrzowski tytuł. Jeżeli wygrają gospodarze, muszą czekać na wynik bezpośredniego rywala, jeżeli FT, to zapewnią sobie tytuł mistrzowski. Od początku mecz był niezwykle wyrównany, ale w pierwszej połowie, żadna z drużyn nie umiała znaleźć drogi do bramki rywali. Drugą połowę E. ON rozpoczął z wysokiego „C”. Damian Metryka wyłożył piłkę Krzysztofowi Pawlakowi, któremu pozostało wpakować piłkę do pustej bramki. W 30 min Grzegorz Kowerski dostał podanie tuż przed pole karne. „Kower”, ładnym zwodem oszukał obrońcę i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka co prawda odbiła się od słupka i spadła pod nogi Maćka Jędraszka, któremu pozostało skierować piłkę do pustej bramki. W 36 min, E. ON rozklepał obronę rywali, a wynik meczu ustalił Dominik Kliczek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0. Zarówno E. ON jak i FT, muszą teraz czekać na ruch trzeciego kandydata do podium. Po więcej zapraszamy do materiału VEO