Kolejka 10 środa, 14 czerwiec 2023 godz. 19:45

Zofijki FC, jako jedyna drużyna bez porażki, wciąż mają szansę na mistrzowski tytuł. Moonfox zaś, niestety nie walczy już o nic. Początek meczu należał do Gości, którzy wyszli na prowadzenie już w 3 min po bramce Łukasza Rysza. Trzy minuty później, Kuba Rupiński doprowadził do wyrównania, po asyście Oliwiera Pytla. W 12 min Kacper Krajewski dał prowadzenie gospodarzom, ale minutę później Bartek Niedziałkowski doprowadził do kolejnej równowagi. Pod koniec pierwszej połowy Maciej Szpakowski wykorzystał błąd bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Wynik do przerwy brzmiał 2:3. Po zmianie stron, Krajewski wpakował dwie szybkie bramki, Jednocześnie kompletując hattricka. Momentalnie, bramką odpowiedział Rysz, trafiając po ziemi, przy słupku na 4:4. W 29 min, Pytel otrzymał podanie od Krajewskiego, po czym będąc sam na sam, wpakował piłkę do bramki. Do końca meczu wynik już się nie zmienił. Zofijki wygrały 5:4, jednocześnie zapewniając sobie medal. O kolorze krążków, zadecyduje ostatnia kolejka. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.