Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 19:30

O 19:30 na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Zofijkami Fc, a Dental Doctor. Pierwsze minuty były bardzo spokojne. Obie ekipy czekały na błąd rywala. Pierwsi wykorzystali go goście. W 9 minucie Łukasz Siwy zagrał wzdłuż bramki, a Marek Sanecki z bliskiej odległości dołożył stopę i to Dental objął prowadzenie. Później gra ponownie się wyrównała. Obie ekipy miały swoje momenty, ale żadna z nich nie mogła trafić do siatki. Kolejne trafienie obejrzeliśmy w 14 minucie, gdy po mocnym strzale z dystansu w dolny róg wyrównał Kuba Rupinski i spotkanie zaczęło nam się od nowa. Jeszcze przed przerwa wynik na 2:1 zmienił Krystian Fliszkiewicz strzelajac z bliskiej odległości. Po zmianie stron piersi zaatakowali goście odrabiając straty. Kolejne minuty to gra do jednej bramki. Najpierw z szybka odpowiedzią przyszedł dwukrotnie Kacper Krajewski, a chwile później do pustej bramki trafił Marcin Krzysztoń po podaniu od Beniamina Kuligowskiego. W końcówce bardzo dobrze dysponowani w obronie byli gospodarze i tym samym mecz zakończył się wynikiem 6:2. Po bramce w samej końcówce.