Kolejka 8 środa, 24 maj 2023 godz. 20:30

Zarówno ELMOL, jak i El Barrio FC walczą o utrzymanie. Większe szanse na to mają gracze drużyny gości, którzy jak dotąd zebrali 7 pkt. ELMOL przez walkowery, ma zerowy dorobek. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 2 min. Po dobrym podaniu od Marcina Ignaciuka, Marcin Aleksandrowicz trafił na 1:0. W 12 min do równowagi doprowadził Horacio Flores. Następnie Michał Burzyński strzelił dwie bramki, dając swojej drużynie bezpieczną przewagę. Wynik do przerwy brzmiał 3:1. Po zmianie stron Flores zdobył bramkę kontaktową. Cztery minuty później, „Burza” dograł do Jacka Daniszewskiego, który znów przywrócił dwubramkową przewagę. W następnych minutach El Barrio dwukrotnie łapali kontakt, ale między czasie Burza popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4. ELMOL zdobył 3 pkt, ale nie mogą pozwolić sobie na więcej porażek, jeżeli chcą utrzymać się na trzecim poziomie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO