Kolejka 10 czwartek, 15 czerwiec 2023 godz. 20:15

Spotkanie Lamico vs Eleganckie Chłopaki, miało większe znaczenie dla gospodarzy, którzy walczyli o utrzymanie. ECh już przed meczem wiedzieli, że brązowy medal im uciekł sprzed nosa, ponieważ ich bezpośredni rywal w walce o trzecie miejsce, wygrał wczorajsze spotkanie, jednocześnie zapewniając sobie podium. Początek meczu zaskakująco należał do Lamico, którzy objęli prowadzenie już w 3 min, po bramce Bartka Kubickiego. Niespełna dziesięć minut później Eleganckie rozklepali obronę rywali, a bramkę wyrównującą zdobył Kamil Baka. Cztery minuty później, Lamico znów wyszli na prowadzenie, a tym razem do siatki trafił Kamil Plisikiewicz. Wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Eleganckie Chłopaki wzięli się w garść i dość szybko wrócili do gry. W 27 min, do równowagi doprowadził Mateusz Soliwoda. Po tej bramce już się ruszyło i Eleganckie zaczęli punktować rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6. Lamico zakończyło zmagania na ostatnim miejscu, zaś Eleganckie Chłopaki tuż poza podium. Po więcej zapraszamy do materiału VEO