Kolejka 10 czwartek, 14 marzec 2024 godz. 19:00

O godzinie 19 rozpoczęło się spotkanie w ramach 6 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Lux Med vs Aplikację Krytyczne. Już od samego początku spotkania ekipy wykazały się sportem zaangażowaniem, jednak ciężko było drużyną wykorzystać dogodne okazje przez co na pierwsze trafienie musieliśmy nieco poczekać. Ekipom nie brakowało okazji na zdobycie gola, jednak brakowało im dopięcia akcji w jej końcowej fazie, lecz rozmowa trzeba tu przyznać, że bramkarze godnie stali na wysokości swojego zadania. Dopiero po 11 minutach gry w końcu ujrzeliśmy pierwsze trafienie, jednak nie było ono do końca zamierzone. Po ofensywnej akcji Aplikacje krytyczne z bocznej strefy boiska zagrały piłkę w pole karne, a tam futbolówka po niefortunnym zdarzeniu odbiła się od nogi Grabowskiego i Goście wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Po tym fakcie drużyny miały jeszcze kilka okazji, jednak ich skuteczność pozostawiła sporo do życzenia i zawodnicy na przerwę schodzili przy stanie 0:1. Po zmienię stron Goście dość szybko wyprowadzili drugi cios, a dokładniej dokonał tego Artur Dolak, który po dobrym zagraniu Krzysztofa Kunca wykorzystał okazję i na raty zdołał umieścić piłkę w siatce. Dopiero po 30 minutach gry byliśmy świadkami trafienia Gospodarzy, kiedy to Marek Solecki Pięknym strzałem z woleja uśmiercił piłkę w bramce tym samym zdobywając gola kontaktowego. W końcówce spotkania wynik jeszcze kilkukrotnie mógł ulec zmienię, lecz finalnie mecz zakończył się wynikiem 1:2.