Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 19:45

O 19:45, na boisko wybiegły drużyny Galicii i Nadwiśla. Beniaminek jak dotąd płaci frycowe, przegrywając wszystkie dotychczasowe spotkania. Goście zaś, mają bilans 2-1-0. Początek spotkania, był dość zacięty. W 6 min, sędzia podyktował rzut wolny dla Nadwiśla, którego na bramkę zamienił Artur Dębiec. Chwilę później, Zakharii Mor przejął piłkę i doprowadził do wyrównania. W 14 min, Dominik Trepiak znów dał prowadzenie dla Nadwiśla, które po minucie zostało roztrwonione. Bramkę na 2:2 zdobył Maksym Sahaidak. Tuż przed przerwą, Karol Szot ustanowił wynik pierwszej połowy na 2:3. Po zmianie stron, Nadwiśle kontrolowało przebieg spotkania, regularnie punktując rywali. Do zwycięstwa poprowadził ich zdobywca hattricka, Dominik Trepiak, wspierany przez Bartosza Kwiatkowskiego, oraz Pawła Żwirbla. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 2:7, co pozwoliło im wskoczyć na pozycję lidera. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.