Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 20:30

Barry Kolektyw Kreatywny MFC, po dobrych dwóch pierwszych kolejkach, przed tygodniem uległ liderowi. W tym tygodniu, przyszło im się zmierzyć z El Barrio FC, którzy po zwycięstwie na początku sezonu, zaliczyli dwie porażki z rzędu. Od początku, mecz był bardzo wyrównany. Jako pierwsi na prowadzenie, wyszła drużyna gospodarzy, a wynik otworzył Łukasz Adamczyk. Dwie minuty później, David Huerta doprowadził do wyrównania. Wynik ten, utrzymywał się prawie do końca pierwszej połowy, jednak tuż przed przerwą, bramkę do szatni zdobył Filip Muckus. Po zmianie stron, Adam Bałut wpisał się na listę strzelców, trafiając na 3:1. Chwilę później, pięknym strzałem z dystansu popisał się Juan Bravo, trafiając na 3:2. W 31 min, Huerta skompletował dublet, trafiając na 3:3. Końcówka należała jednak do Kolektywu, który zdobył dwie szybkie bramki, wygrywając 5:3. Wynik ten spowodował, że utrzymali oni pozycję wicelidera. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.