Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagań, Trójkąt Bródnowski podejmował Team Ivulin Wola. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. Jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy drużyny gospodarzy. Odpowiednio w 4 i 5 min na listę strzelców wpisał się Eryk Murzyński. W następnych minutach, coraz częściej do głosu dochodzili gracze Team Ivulin Wola. Dało to efekt w 16 min, kiedy bramkę kontaktową zdobył Dzmitry Marcinkievic. Pod koniec pierwszej połowy Mark Kachnio zdobył dwie bramki, dzięki czemu wynik do przerwy brzmiał 2:3. Po zmianie stron, Murzyński znów dwukrotnie pokonał bramkarza rywali, dając ponowne prowadzenie swojej drużynie. W 36 min, Andrey Varapaylu doprowadził do kolejnej równowagi. Pod koniec meczy, Adrian Pióro wykorzystał błąd rywali i zdobył zwycięskiego gola dla TB. Ostateczne, mecz zakończył się wynikiem 5:4, co pozwoliło Trójkątowi na ucieczkę ze strefy spadkowej. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.