Kolejka 6 wtorek, 13 luty 2024 godz. 19:00

Wtorkowe zmagania w 6. Lidze Biznes, zaczęliśmy od meczu Aplikacji Krytycznych z Profill-em. Gospodarze wciąż walczą o medale. Goście zaś, znajdują się w dolnej części tabeli. Początek meczu należał do AK. Dwie szybkie bramki zdobył Artur Dolak, który dwukrotnie będąc sam na sam z bramkarzem, nie dawał szans golkiperowi drużyny przeciwnej. W 11 minucie Bartosz Maciołek podwyższył na 3:0. Pod koniec pierwszej połowy, Marcin Szczepkowski dobił strzał sparowany przez bramkarza. Jak się później okazało, było to honorowe trafienie dla Profilu. Wynik do przerwy brzmiał 3:1. Po zmianie stron, Rafał Zalewski szybko zadał kolejny cios. Niestety, później tempo zwolniło i żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:1. Zwycięstwo dało im awans na 3 pozycję, lecz mają mecz przewagi nad bezpośrednim sąsiadem w tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.