Kolejka 4 czwartek, 01 luty 2024 godz. 20:30

Chwilę przed godziną 21 rozpoczął się mecz w ramach 6 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Piłeczka Lobem vs Lux Med. Pierwsza połowa spotkania była niezwykle wyrównana, a obie ekipy naprzemiennie tworzyły sobie ciekawe akcje ofensywne. Mimo tego ekipy miły spory porobiłem z wykończeniem akcji, często brakowało dokładnego ostatniego podania, bądź po prostu w ostatniej fazie akcji strzał okazywał się za słaby przez co na pierwsze trafienie przyszło nam nieco poczekać. Dopiero w drugiej odsłonie meczu naszym oczom ukazało się pierwsze trafienie, gdzie w 26 minucie autorem gola był Krzysztof Gonerka, który pewnym strzałem przechytrzył bramkarza i dał swojej drużynie prowadzenie. Po tym trafieniu Goście się odblokowali i coraz częściej mogliśmy oglądać ich w dogodnych sytuacjach ofensywnych, a to szybko przerodziło się w kolejne gole. Kolejno trafienia notowali Witkowski oraz Gonerka i Lux Med stworzył sobie pewną przewagę trzech trafień. Gospodarze starali się znaleźć się sposób na zdobycie pierwszej bramki, jednak cały czas pozostawali nieskuteczni, a to szybko przyszło się zemścić. W 34 minucie gwóźdź do trumny wbił Kacper Wójcik, który po dobrze wykończonej akcji przypieczętował wynik spotkania na 0:4 i finalnie lux Med mógł cieszyć się ze zdobytych trzech punktów.