Kolejka 3 wtorek, 23 styczeń 2024 godz. 21:15

O 21:15 rozpoczęło się ostatnie spotkanie we wtorkowy wieczór. W szranki stanęli Profill i Piłeczka Lobem. Mieliśmy bardzo szybkie otwarcie, bo już w 4 minucie Jakub Bartnik wykorzystał swoją okazję i było 0:1. Później gra się uspokoiła i przeniosła do środkowej strefy, gdzie obie ekipy walczyły o przejęcie kontroli, ale żadnej z nich ta sztuka się nie udała i do przerwy mieliśmy 0:2. Po zmianie stron znów Piłeczka Lobem po niecałych 5 minutach trafiła do siatki i tym samym coraz pewniej zmierzali do zwycięstwa. W 35 minucie Jakub Bartnik dołożył drugie trafienie po strzale praktycznie z linii bramkowej. W końcówce mieliśmy jeszcze szybką wymianę ciosów i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5.