Kolejka 1 wtorek, 09 styczeń 2024 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „A” toczył się pojedynek pomiędzy FC Port Żerań i Piłeczka Lobem. Od początku widać było przewagę gospodarzy. Już w trzeciej minucie Dominik Gąska wykorzystał podanie od Patryka Zgorzelskiego i mieliśmy 1:0. Goście zdołali jednak bardzo szybko odpowiedzieć i minutę później mieliśmy 1:1. Później ewidentne kontrolę przejęli gospodarze. Tworzyli dużo sytuacji i strzałów, ale do przerwy mieliśmy tylko 2:1. Po zmianie stron worek z bramkami się otworzył, a główne role w triumfie gospodarzy należały do Dominika Gąski, Patryka Zgorzelskiego oraz kapitalnie spisującego się w bramce Pawła Wysockiego. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 8:1, po bardzo dobrej drugiej połowie w wykonaniu gospodarzy.