Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 19:45

Chwilę przed godzina 20:00 swoje spotkanie rozegrały drużyny FC Ursynów i Alea lacta Est. Pierwszego gola obejrzeliśmy już w 1 minucie za sprawą Stanisława Kędzierskiego, kolejne trafienie przyszło nam zobaczyć w 5 minucie spotkania, a w 12 minucie mieliśmy już 3:0 dla FC Ursynów i mogło by się wydawać, że mecz jest już pod kontrolą gospodarzy, lecz wydarzyło się coś niesamowitego. W ciągu 5 minut wynik spotkania uległ mocno zmianie, a dokładnie na 3:4 dla gości i takim wynikiem skończyła nam się 1 połowa. Po przerwie widać było, że zawodnicy FC Ursynów mieli mocna rozmowę miedzy sobą, bo od razu można było zauważyć większe zaangażowanie i chęci wygrania tego spotkania. W 25 minucie niefortunnie do swojej bramki piłkę skierował zawodnik gości i mamy 4:4. W 30 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze po trafieniu Damiana Metryki, a w 34 było już 6:4 i wydawało się że FC Ursynów ma już mecz pod kontrola, ale jednak nie. W 36 kontaktową bramkę zdobywa Piotr Maleńczak i mamy 6:5. Wynik spotkania w 38 minucie na 7:5 ustalił Michał Burzyński i takim rezultatem kończy się ten ciekawy mecz.