Kolejka 5 poniedziałek, 05 luty 2024 godz. 19:45

Mecz pomiędzy FC Ursynów a Żabką Polska rozpoczął się zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy od pierwszych minut prezentowali się bardzo dobrze na boisku. Pomimo dobrej gry i ciekawych akcji, piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki gości, ale impas przerwał w 1. minucie Kamil Kozłowski, zdobywając bramkę dla FC Ursynów. Po tym trafieniu, gra zaczęła nabierać tempa, a akcje bramkowe stawały się coraz częstsze. W 16 i 17 minucie punktował Stanisław Kędzierski, dodając kolejne bramki na konto gospodarzy. Wynik do przerwy został ustalony na 4:0 po trafieniu Konrada Adamczyka. W drugiej połowie gra trochę się wyrównała, głównie dlatego, że gospodarze skoncentrowali się na obronie swojej przewagi, starając się unikać ryzyka utraty punktów. W 29 minucie Maciej Olszewski zdobył bramkę dla Żabki Polska, pokazując, że goście nie zamierzają się poddawać. Jednakże, Damian Metryka oraz Michał Burzyński odpowiedzieli trafieniami dla FC Ursynów, ustalając ostateczny wynik meczu na 7:1 na korzyść gospodarzy. Mecz był dobrze rozegrany przez obie drużyny, jednak to FC Ursynów wykazało się większą skutecznością w ataku i pewnością w obronie, co przyniosło im zasłużone zwycięstwo.