Kolejka 4 wtorek, 30 styczeń 2024 godz. 19:00

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy starciem FC Torpedo vs FC Ursynów. Gospodarze niestety nie zachwycają formą, przegrywając wszystkie dotychczasowe spotkania. Goście zaś zaczęli sezon od dwóch zwycięstw, lecz przed tygodniem musieli uznać wyższość rywala. Początek tego meczu był dość zaskakujący. Już w 2 min, wynik otworzył Maksym Marchenko. Minutę później, Staś Kędzierski popisał się ładną wycinką, doprowadzając do remisu. Po kolejnych pięciu minutach, Kędzierski skompletował hattricka, a Ursynów wygrywał 1:3. W następnych minutach, w szeregi Ursynowa wkradło się rozluźnienie. To spowodowało że Torpedo zaczęło gonić wynik, żeby tuż przed przerwą doprowadzić do remisu. Wynik do przerwy brzmiał 3:3. Po zmianie stron, Michał Burzyński i jego świta zaczęli punktować rywali. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:10, dzięki czemu FCU wskoczyli do TOP3. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.