Kolejka 2 poniedziałek, 15 styczeń 2024 godz. 20:30

Przenosimy się do 4 ligowego starcia ligi biznes pomiędzy Tornado UA a Zimmer Biomet. Spotkanie jak zapowiadało się na równy mecz tak też mogliśmy zaobserwować nawet podobne statystyki w postaci sytuacji bramkowych czy nawet posiadania piłki. Pierwszą bramkę zdobywa Clemens Peyrelongue w 14 minucie strzałem precyzyjnym z powietrza. Do końca połowy obie drużyny się wzajemnie wymieniały atakami jednak ani razu piłka u żadnej ze stron nie mogła znaleźć drogi do bramki. Połowę zakończona z wynikiem 0:1 dla gości wydaje się być sprawiedliwym wyrokiem ponieważ minimalnie zaprezentowali się lepiej. Chwile po wejściu na drugą połowę niebieskie koszulki podwyższają na 0:2 a Clemens ponownie strzela gola. Niecałą minute później zdobywają kolejną bramkę i mają spokojne prowadzenie. Zostaje niecałe 12 minut do końca, a Volodymyr Alekseiev  zdobywa dublet i podnosi swoją drużynę na duchu dając im znak, że to jeszcze nie koniec. W ostatniej sekundzie meczu pada bramka samobójcza i kończy mecz z wynikiem 3:3.