Kolejka 1 czwartek, 11 styczeń 2024 godz. 19:00

Czwartkowe zmagania rozpoczęliśmy meczem Zimmer Biomet vs Finansova. Obie drużyny zremisowały w jesiennej kampanii, która umówmy się, nie poszła im najlepiej. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie w 7 min, po bramce Krzysztofa Piestrzyńskiego. Osiem minut później, Clemens Peyrelongeu wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie do przerwy, wynik brzmiał 3:0. Po zmianie stron goście ożyli. W 24 min, strzelanie rozpoczął Bartek Borys. Trzy minuty później, asystował on Bartkowi Niedziałkowskiemu, który strzelił bramkę kontaktową. Następnych 10 min było dość nerwowych. Ale końcówka w wykonaniu Mateusza Machnio i spółki to majstersztyk. Trzy bramki w trzy minuty zapewniły im trzy punkty, ponieważ wygrali oni 3:5. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.