Kolejka 8 czwartek, 29 luty 2024 godz. 19:00

Czerwone kartki

O godzinie 19 przyjemność na placu mieliśmy gościć zespoły z 2 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Supa Strikers vs Team Ivulin Wola. Wybitnie w spotkanie weszli Gospodarze, którzy już po pierwszych 10 minutach ukazali swoją wyższość nad rywalem i błyskawicznie zanotowali pierwsze trzy trafienia. ta sytuacja dość mocno rozdrażniła drużynę przeciwną, która dłużej nie zamierzała stać w cieniu i w dalszej części spotkania szukali odpowiednej okazji na odegranie się przeciwnikowi. W końcu po kwadransie gry sposób na pokonanie bramkarza znalazł Andrei Drozdou, który pewnym uderzeniem zmniejszył różnicę. Po tym trafieniu Goście poczuli się nieco pewniej i na ich kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać, bowiem minutę później Arcion Bastun zdobył gola kontaktowego i mieliśmy nadzieję, że mecz zrobi się bardziej zacięty. Tak jednak się nie stało, a w końcówce spotkania Gospodarze dołożyli kolejnego gola, ponownie uciekając rywalom i na przerwę gracze schodzili przy stanie 4:2. W drugiej części meczu Team Ivulin Wola znów ruszyło z atakiem co otworzyło im drogę do zdobycia bramki na 4:3, jednak radość ze strzelonego gola nie trwała długo. W dalszej serii zdarzeń to Gospodarze kontrolowali grę i coraz pewniej odnajdywali się w polu karnym rywala co do końca drugiej połowy zaowocowało zdobyciem czterech goli. W między czasie zawodnicy w białych strojach próbowali dotrzymać tempa spotkania, jednak skuteczna gra Supa Strikers nie pozwoliła im na swobodne rozgrywanie piłki i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Gospodarzy 8:4.