Kolejka 6 czwartek, 15 luty 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczęło się starcie w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Supa Strikers vs Fast Trans. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gospodarzy, którzy to już w 2 minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Kacpra Krajewskiego, gdy ten pewnym uderzeniem przechytrzył bramkarza. Po tym golu Gospodarze zyskali znacznej pewności siebie, a to w krótkim czasie przyniosło korzystne dla nich rezultaty i w przeciągu kolejnych 7 minut mogliśmy oglądać ich kolejne trzy trafienia. Zaraz po tym zdarzeniu Goście nie zamierzali dłużej stać w cieniu i w końcu również zaczęli kreować ofensywne ataki co otworzyło im drogę do bramki w 9 minucie spotkania, a trzy minuty później zmniejszyli różnicę do dwóch trafień. W dalszym ciągu zdarzeń drużyny naprzemiennie tworzyły sobie kreatywne rozwiązania zdobywając przed zakończeniem pierwszych 20 minut po jeszcze jednym golu na swoje konto i na przerwę gracze schodzili przy rezultacie 5:3. W drugiej części spotkania liczyliśmy na kontynuację strzeleckiej passy, jednak obraz gry nieco się zmienił. Po zmienię stron Drużyny wciąż utrzymywały wysokie tempo gry, jednak nie mogliśmy liczyć już na tak dużą ilość strzelonych goli, gdyż obu ekipą brakowało skuteczności. Mimo tego Supa Strikas kontrolowało przebieg spotkania i zdołali jeszcze wcisnąć przeciwnika jednego gola, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:3.