Kolejka 5 wtorek, 06 luty 2024 godz. 20:30

Spotkanie na drugim szczeblu ligowym pomiędzy The New GreenBack a Supa Strikers od samego początku układało się pod dyktando gości. To Supa Strikers narzucili swoje tempo i styl gry, co pozwoliło im zdobyć całkowitą kontrolę nad przebiegiem spotkania. Mimo że w 3 minucie to GreenBack zdołało zdobyć pierwszą bramkę za sprawą Karola Łapoty, to od tej chwili to było jednostronne widowisko, z dominacją gości. Bramkarz Supa Strikers, Kacper Lipka, odegrał kluczową rolę w sukcesie swojego zespołu, nie tylko świetnie broniąc, ale również aktywnie uczestnicząc w akcjach ofensywnych. Lipka zapisał się nawet dwukrotnie na listę strzelców, trafiając w 15 minucie po akcji oraz w 39 minucie, po przebiegnięciu z piłką przez całe boisko i fenomenalnym strzale. Kacper Krajewski również dobrze zaprezentował się, zdobywając dwie bramki dla Supa Strikers. Mimo pojedynczego trafienia Jakuba Kowalskiego dla gospodarzy, to Supa Strikers zdominowali spotkanie i zasłużenie zwyciężyli 7:2. Ich doskonała gra zbudowana na solidnej defensywie, dynamicznych akcjach ofensywnych i skuteczności w wykończeniu przyniosła im kolejne trzy punkty na koncie ligowym.