Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 20:30

W środę wieczorem na sektorze B zmierzyły się ze sobą drużyny East Crew oraz The New GreenBack. W bardzo krótkim czasie Matsin Roshchyk  wyprowadził różowe barwy na prowadzenie, zmuszając przeciwnika do większego wysiłku. Dzięki dyktowanym warunkom mieli czas którym w łatwy sposób mogli kraść cenne sekundy i spokojnie rozgrywać czekając na zwiększenie miejsca w bocznych sektorach boiska. Mimo równej gry i walki z obu stron ekipa gospodarzy utrzymała jednobramkowe prowadzeniem do końca połowy. W drugiej części spotkania wciąż team East Crew wyglądał lepiej oraz stwarzał więcej sytuacji zagrożonych utratą bramki. Mimo to  w końcu białe koszulki wyrównują chcąc uspokoić grę i wywalczyć sobie chwile spokoju. Niestety bardzo szybko ich prowadzenie zostaje zażegnane gdy ponownie zawodnik z numerem ósmym zdobywa gola. W dalszym ciągu prowadząc na ostatnie 10 minut strzelają kolejne bramki i wygrywają dość długo grany równy mecz aż 4:1.